با ما در تماس باشید : 28422218-021

نمایندگی دامنه

در صورتی که می خواهید دامنه مشتریان خود را بطور مستقیم به ثبت برسانید, دامنه ها را تمدید کنید و یا دامنه ها را از جای دیگری ترانسفر کنید, باید با یکی از شرکت های ارائه دهنده سرویس ثبت دامنه بین المللی (ICANN Domain Registrant) قرارداد داشته باشید. این شرکت ها برای ارائه سرویس نمایندگی دامنه چندین هزار دلار به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند که شاید سرمایه گذاری این مبلغ برای شما چندان مقرون به صرفه نباشد, در این شرایط بهترین راهکار استفاده از خدمات نمایندگی دامنه پرشین هویز می باشد.
پرشین هویز با حداقل هزینه یک کنترل پنل اختصاصی نمایندگی ثبت دامنه از بهترین شرکت های ICANN Domain Registrant در اختیار شما قرار می دهد, شما می توانید بطور مستقیم و بدون اینکه نامی از ما برده شود دامنه های خود را ثبت, تمدید و یا ترانسفر و مدیریت کنید.

با اخذ نمایندگی دامنه, نمایندگی ثبت دامنه, نمایندگی دامنه بین المللی پرشین هویز می توانید براحتی دامنه های خود را ثبت و تمدید یا ترانسفر کنید.

نمایندگی ثبت دامنه

در کلیه سرویس ها و خدمات از بهترین و با کیفیت ترین بسترهای ارتباطی استفاده شده است.
کلیه سرویس ها دارای پشتیبانی و گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط می باشد.

قوانین استفاده از سرویس ها چگونه است؟
شرایط, قوانین و مقررات استفاده از سرویس های پرشین هویز به شرح ذیل است و تمامی کاربران و مشتریان موظف به رعایت آن می باشند.

ادامه مطلب …

مشخصات دیتاسنتر مورد استفاده چیست؟
استفاده از آخرین تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری روز و پورت ارتباطی اختصاصی و پر سرعت از مزایای سرویس های ما است.

ادامه مطلب …

پشتیبانی به چه صورت است؟
برای سرعت عمل و سهولت در پشتیبانی فنی روش های مختلف را در نظر گرفته ایم که مشتریان محترم می توانند بسته به نیاز خود از آنها استفاده نمایند.

ادامه مطلب …

مزایای نمایندگی دامنه پرشین هویز:

  • هیچگونه نامی از پرشین هویز برده نخواهد شد و تنها برند و اطلاعات شما در ایمیل ها, صورتحساب ها, لوگوها و … برای مشتریان نمایش داده خواهد شد.
  • نمایندگان ثبت دامنه یک کنترل پنل اختصاصی برای انجام امور مدیریتی دریافت خواهند کرد که می توانند از آنجا به کنترل دامنه ها و مشتریان بپردازند.
  • هزینه های ثبت, تمدید و ترانسفر دامنه بصورت پله ای بر اساس میزان تراکنش کاهش خواهد یافت و هر چه مقدار تراکنش حساب شما بالاتر برود تخفیف بیشتری دریافت خواهید کرد.
  • تمام مبلغی که به عنوان اعتبار به پنل خود اضافه می کنید تا ریال آخر قابل استفاده است و چیزی به عنوان کارمزد یا عناوین مختلف از آن کسر نخواهد شد.
  • شارژ پنل نمایندگی دامنه به روش های مختلف نظیر پرداخت آنلاین از طریق درگاه شاپرک, شارژ از طریق حساب PayPal و یا شارژ از طریق Webmoney انجام میشود.
  • نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی خود می توانند کلیه عملیات ثبت, تمدید و ترانسفر دامنه را بصورت آنلاین انجام دهند, موارد فوق بصورت لحظه ای و خودکار اعمال خواهد شد و نیازی به برقراری ارتباط یا اطلاع رسانی به پشتیبانی ما نخواهد داشت.
  • هیچ محدودیتی در تعیین نرخ خدمات قابل ارائه توسط نماینده ثبت دامنه وجود نداشته و نمایندگان می توانند بصورت مستقل روی سرویس های خود نرخ گذاری انجام دهند.

l